hostesky

LUKAPLOT®

betónové ploty

  • Naše betónové ploty sú masívne a pevné
  • Naše oplotenie je certifikované
  • Ploty s najdlhšou garanciou na trhu
  • Ploty s jedinečným dizajnom
www.podhrabovadoska.sk

"Spýtajte sa našich zamestnancov, ochotne Vám poradia."


Montáž betónových plotov môže byť rôzna, záleží od terénu, spôsobu prevedenia i vašich požiadaviek a možností. Cenu je vhodné dohodnúť na mieste montáže.


Vážený zákazník, firma Lukabeton pozná iba dva druhy montáže:

Lacná montáž

je použitého málo betónu, jamy na betonáž sú plytké ,výsledkom je, že ploty nie sú stabilné a hlavne je krátka životnosť plotu...táto montáž je vhodná k poľským nekvalitným plotom, k plotom ktoré nie sú riadne certifikované, sú bublinové, poprípade sú zakúpené bez dokladov čo využívajú výrobcovia a okrádajú zákazníkov už pri ich výrobe... Na lacnú montáž sa ľudia dajú zlákať nízkou cenou, čo o pár rokov oľutujú!!! - prípade ohrozenia života a zdravia ľudí sú zodpovedný majitelia plotu.

Kvalitná montáž

pre kvalitné ploty typu LUKAPLOT. Dlhodobá životnosť plotov je výrobcom zaručená pri správne prevedenej a uskutočnenej, kvalitnej montáži napr: Výkopové práce pri výške plotu 1,8m môžu byť v hľbke 0,7m. Výkopové práce pri výške plotu 2,1m môžu byť v hĺbke 0,8m. Pri montáži treba brať do úvahy aj terén v ktorom sa stavia, môže byť pieskový, podmáčaný, môže byť na náveternej strane a podľa toho rozhodnúť správnu montáž

"Kvalitný plot vyžaduje aj odbornú, kvalitnú montáž obzvlášť v ťažkom teréne, ten kto tvrdí, že montáž je jednoduchá, zavádza zákazníka."

Ladislav Lukáč